Nasze ostatnie realizacje

Gadżety

Fotografujący tworzy obraz podobnie, jak tworzy go malarz. Jedynie płótno zostaje zastąpione tu przez inny materiał; pędzel – przez obiektyw aparatu a farby – zastąpione przez światło. Wspólna pozostaje wrażliwość twórcy – umiejętność dostrzeżenia piękna ukrytego w naszym codziennym otoczeniu. Piękna, które nie wszyscy dostrzegają. Chcąc tworzyć piękne obrazy musimy uruchomić swoją wrażliwość na piękno. Tej wrażliwości musimy nauczyć się jak najwcześniej – jeszcze jako dzieci. To podstawa sukcesu. Reszta to już tylko długa, ciężka praca poparta dużą dozą cierpliwości i wiedzą której nigdy dosyć.

Czym jest dla nas fotografia?

Fotografia to nie tylko nasza profesja ale także sposób na życie. Nie boimy się wyzwań. Reportaż, krajobraz, zdjęcia reklamowe, moda, zdjęcia produktowe, studyjne to nasza pasja. Zdjęcia wykonane przez nas świadczą o wysokim poziomie naszych usług. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem fotograficznym, który gwarantuje najwyższą jakość.

Zajmujemy się szeroko pojętą Fotografią reklamową, jako rodzajem fotografii użytkowej. Fotografia reklamowa może mieć różny cel, najczęściej opiera się po prostu na prezentacji produktu. Wówczas wymaga się od fotografa, by zrobił produktowi estetyczne zdjęcia, które w jak największym stopniu uwypuklają jego zalety. Takie obrazy mogą trafić do prostych reklam, my tworzymy zdjęcia na najwyższym poziomie, zapewniając jego artystyczny wyraz, lub prezentując go w sposób najbardziej pożądany przez odbiorcę.

Czy wiecie że...

Najszybsza na świecie, kamera high-speed rejestrująca obraz z prędkością 200 millionów klatek na sekundę (!), osiągnęła cenę pół miliona dolarów.

Droga prowadząca do fotografii profesjonalnej jest kręta i wymaga ogromnego doświadczenia. Wie to każdy z naszych Klientów, który zanim powierzył nam budowanie wizerunku swoich produktów, sam męczył się bezskutecznie, aby osiągnąć profesjonalne efekty. Pewnych rzeczy nie da się po prostu zrobić w warunkach domowych.

Dysponując doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.
TRAPER

TRAPER AGENCJA REKLAMOWA
ul. 1 Maja 19
43-300 Bielsko Biała
tel.: +48(33) 811 10 49

biuro@artra.com.pl
grafika@artra.com.pl